KİRMAN BELAZUR HOTEL

KICHI KIDS CLUB

KICHI KIDS CLUB
KICHI KIDS CLUB
KICHI KIDS CLUB
KICHI KIDS CLUB

Tatilinizi çocuklarınızla birlikte unutulmaz kılmaya hazır mısınız? Belazur Signature'da, küçük misafirlerimizin tatillerini hem eğlenceli hem de öğretici kılacak özel bir arkadaşları var: Dağ keçisi Kichi!

 

Belazur Signature Kichi Kids Club ile çocuklarınız, tatil boyunca eğlenceli ve keşif dolu anlar yaşayacak. Bu özel kulüp, çocuklarınızın hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Etkinlikler ve oyunlar aracılığıyla çocuklarınızın hayal güçlerini geliştirecekleri, yeni arkadaşlar edinecekleri ve tatilin keyfini çıkaracakları bir ortam sunuyoruz.

 

Tesisimizde çocuklar için çok sayıda aktivite bulunuyor ve eğitimli animatörler eşliğinde düzenlenen etkinliklerle çocuklarınızın tatili daha da renkleniyor. Ayrıca, aileler çocuklarını Belazur Signature Kichi Kids Club'a bırakarak rahat bir şekilde tatilin keyfini sürebilirler. Çocuklarınızın eğlenirken öğrendikleri, keşfederken keyif aldıkları harika bir tatil sizi bekliyor.

 

Belazur Signature Kids  çocuklarınızla birlikte geçireceğiniz tatil, ailece unutulmaz anılar biriktirmeniz için mükemmel bir fırsat sunuyor.

 

 

Alt Sayfa Signature

Kirman Belazur, tatil deneyiminizi daha da özel kılacak bir konseptle karşınızda: "Signature".
Bu benzersiz, kişiye özel ayrıcalıklarla dolu konsept, misafirlerimize ultra lüks bir tatil sunmayı hedefliyor.

Tatiliniz boyunca ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulabileceğiniz Signature Konsept ile özel etkinlikler, kusursuz yiyecek içecek deneyimi, geniş ve lüks konaklama birimleri, misafir memnuniyeti odaklı hizmet detayları da bu özel konseptin parçaları arasında yer alıyor.

Kirman Belazur "Signature" ile tatil anlayışınızı değiştiriyor, kendinizi özel hissetmenizi için ekstra çaba harcıyor.

Check-In
REZERVASYON
+90 242 731 03 03