KİRMAN BELAZUR HOTEL

NEW AGE STAY

NEW AGE STAY
NEW AGE STAY
NEW AGE STAY
NEW AGE STAY
NEW AGE STAY
NEW AGE STAY

New Age Stay ile Belazur Signature ayrıcalıklarını keşfedin!


Tesisimizde, tatilinizi en iyi şekilde planlamak ve keyfini çıkarmak için online rezervasyon ve check-in imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede, rahatlıkla istediğiniz tarihleri seçebilir, kimseye ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay bir şekilde giriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Online platformumuz aracılığıyla, konaklama süresince oluşabilecek taleplerinizi ve isteklerinizi QR kod ile iletebilir, böylece herhangi bir temas olmadan hizmet alabilirsiniz.

 

Tesisimizdeki modern olanaklar arasında, odanızdan Netflix ve Youtube gibi popüler platformlara rahatlıkla ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Bu sayede, dinlenme anlarınızı istediğiniz içeriklerle renklendirebilir, kendi kişisel konforunuzda keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

 

 

Alt Sayfa Signature

Kirman Belazur, tatil deneyiminizi daha da özel kılacak bir konseptle karşınızda: "Signature".
Bu benzersiz, kişiye özel ayrıcalıklarla dolu konsept, misafirlerimize ultra lüks bir tatil sunmayı hedefliyor.

Tatiliniz boyunca ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulabileceğiniz Signature Konsept ile özel etkinlikler, kusursuz yiyecek içecek deneyimi, geniş ve lüks konaklama birimleri, misafir memnuniyeti odaklı hizmet detayları da bu özel konseptin parçaları arasında yer alıyor.

Kirman Belazur "Signature" ile tatil anlayışınızı değiştiriyor, kendinizi özel hissetmenizi için ekstra çaba harcıyor.

Check-In
REZERVASYON
+90 242 731 03 03